Start


Zapraszamy do centrum Zakopanego do naszego domu "JAMBUR". Mamy do wynajęcia dwa miniapartamenty 1)-"zewnętrzny" i 2)-"wewnętrzny" składające sie; z pokoju, kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki z natryskiem, oraz 3)-'pokój środkowy" z łazienką w korytarzu (wyłącznie dla gości z tego pokoju). Wszystkie pokoje sa na parterze.

   1).Miniapartament "zewnętrzny" składa się z pokoju 3-4-ro osobowego,kuchni i łazienki do którego wejście prowadzi z zewnątrz domu. W pokoju jest rozkładany tapczan dwuosobowy (po rozłożeniu ma 145 cm),łózko z materacem 90cm i tapczanik 85cm.

   2).Miniapartament "wewnętrzny" składa sie z pokoju 4-ro osobowego,kuchni i łazienki do którego wejscie prowadzi z korytarza wewnątrz domu. W pokoju ; szafa,komoda,TV-sat ,a do spania;wersalka i dwa tapczaniki. Kuchnie i łazienki w miniapartamentach są wyłącznie dla osób tam mieszkających.

.Kuchnie sa kompletnie wyposażone; -lodówka ,kuchenka( na dwie płyty grzejne), zlewozmywak,komplet garnków, naczyń i sztućców.Jest takze czajnik elektryczny i mikrofala.

   3).Pokój "środkowy" jest to pokój 3+1 osobowy z łazienką w korytarzu, ale tylko dla gości z tego pokoju. W pokoju TV-SAT ,szafa ,lodówka,stół i krzesła ,a do spania wersalka,łóżko (90),oraz rozkładany fotel. W domu jest internet bezprzewodowy. Nie prowadzimy wyzywienia (restauracje w pobliżu,kuchnie w miniapartamentach).